Ker smo bili učenci 3. c razreda najuspešnejši pri zbiralni akciji odpadnega papirja, smo si zaslužili nagrado. Tako smo se v ponedeljek, 10. 6. 2019, odpeljali na Radovico. V osnovni šoli Brihtna glava smo se vrnili v preteklost in doživeli uro, kakšno so imeli včasih naši dedki in babice.

Najbolj mi je bilo všeč, ko smo s kredami pisali po malih tablicah in ko smo na koncu ure dobili izmišljena spričevala. Učiteljico pa smo morali klicati tovarišica učiteljica.

Tjaša

Bilo mi je všeč, ko smo pisali po tablicah. Učiteljica je bila stroga. Pokazali so nam kam so včasih zaklepali učence, če niso bili pridni.

Hana

Danes smo šli v šolo Brihtna glava. Všeč mi je bilo, ko smo pisali na tablice in ko smo peli. Učiteljico smo morali klicati tovarišica učiteljica. Bila je zelo stroga. Imela je zelo veliko palico.

Azra

Všeč mi je bilo, ko smo risali na tablice. Učiteljico smo morali klicat tovarišica učiteljica. Videli smo kam so jih zaklenili, če niso bili pridni.

Nik Šu.