Včeraj so se učenke naše šole Nika Drkušić, Pika Jerele, Sara Zajmi, Ajda Vraničar, Laura Plut, Tina Škof, Lea Gašperič, Ana Štubljar in Lea Zorec udeležile četrtfinalnega državnega tekmovanja v odbojki za starejše učenke – skupina E. V športni dvorani Osnovne šole Ivana Groharja v Škofji Loki so igrale proti učenkam imenovane šole. Boljše so bile učenke metliške osnovne šole, ki so z rezultatom 2 : 0 nadigrale nasprotnice.

Čestitke celotni ekipi in veliko uspeha tudi na polfinalnem državnem tekmovanju!

Nika Drkušić je 29. 3. 2022 prejela Krkino priznanje za uspešnost na tekmovanjih, pošteno igro, zdravo tekmovalnost, spoštovanje, strpnost in dejavno predstavljanje Krke kot sponzorja v letu 2021. Čestitamo!