V sredo smo imeli športni dan. Odšli smo v adrenalinski park v Podzemelj. Šolski kombi nas je čakal pred šolo. Ko smo se pripeljali, smo komaj čakali, da pričnemo s plezanjem. Odložili smo nahrbtnike in gospa nam je povedala kako se moramo zaščititi. Najprej smo plezali po plezalni steni, nato po sodih, se spuščali z jajčkom, hodili po zibajočih jabolkih, mreži, pleza po viseči plezalni steni in se podrsali po toboganu. Po končanem plezanju smo odšli na igrišče, kjer smo telovadili na fitnes napravah, igrali nogomet, košarko, preskakovali kolebnico in se sladkali z jagodami. Bilo nam je zelo lepo.

Ines Bajuk, 3. c

V adrenalinskem parku je bilo zelo lepo. Med plezanjem me je bilo tudi strah. Premagal sem vse plezalne ovire. Po plezanju smo pojedli zaslužen sladoled in se igrali na igrišču. Še kdaj bi rad obiskal adrenalinski park.

Miha Kraševec, 3. c