Vtisi drugošolcev:

JURIJ TIN: Zelo lepo mi je bilo, ko smo šli k Divjemu potoku in ko smo videli palčkove hišice.

NEJC NIAN: Zanimivo mi je bilo, ko smo šli mimo palčkovega naselja. Zanimivo mi je bilo tudi, ko smo bili pri zmajevi votlini.

DIANA: V šoli v naravi je bilo lepo, ko smo šli na sprehod v gozd in ko smo dobro spali.

JURIJ: Lepo mi je bilo, ko sem spuščal splav. Na splav sem dal travo in trava je prišla varno na cilj.

KAJA: Lepo mi je bilo, ko smo streljali z lokom in ko smo šli s petrolejkami na sprehod.

ZALA: V šoli v naravi mi je bilo všeč, ko smo šli k Divjemu potoku, v gozd in ko smo se zunaj igrali.

GAŠPER: V šoli v naravi mi je bilo zelo zanimivo in zelo poučno. Zanimiva je bila risanka in spuščanje splavov.