Kot vsako leto je mesec december nadvse pester in zabaven. Tudi pri nas na Suhorju se je veliko dogajalo, veliko smo ustvarjali in okrasili šolo. Štiri učenke naše šole so nastopile na prižigu lučk v Metliki, kjer so zaplesale v Kulturnem domu Metlika. Prižig lučk pa je bil v sodelovanju z gasilskim društvom Suhor tudi pri naši šoli. Učenci so izdelovali okraske za smrekico in jo krasili. Nastopili so s kulturnim programom: zaigrali so igrico DEDEK MRAZ JE IZGUBIL OČALA, zapeli pesem in zaplesali. V podaljšanem bivanju so si izdelali snežne krogle. Obiskal nas je cvetličar Robert Šikonja in učenci so  za domov naredili novoletne aranžmaje. Vzgojiteljice metliškega vrtca so nam polepšale dan z igrico Didel didel daja, dedek Mraz prihaja. Vabljeni, da si ogledate nekaj utrinkov …

Dostopnost