V sredo, 5. 4. 2023, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje iz matematike za Vegovo priznanje. Iz naše šole so se tekmovanja udeležili naslednji učenci:  

Nana Štefanič 6.b, Nejc Mužar 6.c, Maj Papič 6.c, Nik Jerina 6.c, Ida Štefanič 7.c, Pika Režek Bajuk 7.b, Anja Škof 7.c, Luka Nemanič 8.a, Luka Plut 8.a, Anže Kambič 9.a, Kristjan Kočevar 9.b in Luka Kozjan 9.a.   

Štirje učenci so se zaradi odličnih uspehov na področnem tekmovanju uvrstili tudi na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 22. 4. 2023, na OŠ Sostro v Ljubljani. Dosegli so naslednje  rezultate:  

Kristjan Kočevar 9.b, srebrno Vegovo priznanje  
Nana Štefanič 6.b, srebrno Vegovo priznanje  
Nik Jerina 6.c, srebrno Vegovo priznanje in 
Ida Štefanič 7.c,  zlato Vegovo priznanje. Ida je dosegla odlično deveto mesto v državi.   

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke ter veliko uspeha tudi v prihodnje.   

 

Aktiv matematike 

Dostopnost