Vtisi drugošolcev:

KAJA: V Ljubljani mi je bilo na predstavi Besne basni najbolj všeč prva basen o dveh kozličkih, ker je bila smešna.

JURIJ TIN: V Ljubljani so mi bile najbolj všeč mravljice iz predstave Besne basni ter sladoled, ki smo si ga kupili.

DIANA: Najlepše mi je bilo, ko smo bili v stari šoli, ko smo gledali predstavo in jedli sladoled.

GAŠPER: Meni je bilo najbolj všeč v Šolskem muzeju in na predstavi Besne basni, ko so mravljice zgradile svoj lunapark in ko sta se dva kozla prepirala, kateri bo šel prvi čez brv.

ZALA: Najlepše mi je bilo, ko smo gledali predstavo Besne basni.

JURIJ: Najbolj všeč mi je bilo na predstavi in v Šolskem muzeju, ko smo bili  na učni uri v stari šoli in ko smo si ogledali razstavo, kako so se spreminjale igrače skozi stoletja.

LAURA: V Ljubljani mi je bilo najbolj všeč, ko so v predstavi Besne basni mravljice naredile lunapark.

NEJC NIAN: Najboljše mi je bilo, ko sta v gledališču na predstavi nastopala dva kozla.