Delovni zvezki in potrebščine

Spoštovani starši!

Pred vami je nabor delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2023/24. Učenci prvega, drugega in tretjega razreda bodo delovne zvezke prejeli prvi šolski dan v svojih učilnicah, starši poskrbite samo za potrebščine.

Potrebščine od 1. do 3. razreda - OŠ Metlika

Potrebščine od 1. do 3. razreda - PŠ Suhor

Za starše učencev od 4. do 9. razreda bomo na naši spletni strani objavili tudi ponudbe za delovne zvezke različnih založnikov in trgovin. Če bi želeli delovne zvezke kupiti v kakšni drugi trgovini ali založbi, ki ni oddala ponudbe, je to vaša pravica, vendar vas prosimo, da pazite na zahtevane EAN-kode, saj lahko pri kupovanju po naslovu pride do napake.

Potrebščine od 4. do 9. razreda - OŠ Metlika

Delovni zvezki od 4. do 9. razreda - OŠ Metlika

Potrebščine 4. razred - PŠ Suhor

Delovni zvezki 4. razred - PŠ Suhor

Učbeniki OŠ Metlika

Vsi učenci od 1. do 9. razreda dobijo učbenike zastonj iz učbeniškega sklada in jih po koncu šolskega leta vrnejo v šolsko knjižnico ali v matični razred.
Če bi pa želeli učbenike nakupiti sami in jih obdržati, vam prilagajamo seznam učbenikov, ki jih uporabljamo na šoli.

Učbeniki OŠ Metlika

Učbeniki PŠ Suhor

Za morebitne dodatne informacije lahko zmeraj kontaktirate šolskega knjižničarja.
janko.strahinic@osmetlika.si