Delovni zvezki in potrebščine

2020/2021

Spoštovani starši!

Pred vami je nabor delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2020/21. Učenci prvega, drugega in tretjega razreda bodo delovne zvezke prejeli prvi šolski dan v svojih učilnicah, starši poskrbite samo za potrebščine.

Za starše učencev od 4. do 9. razreda bomo na naši spletni strani objavili tudi ponudbe za delovne zvezke različnih založnikov in trgovin. Če bi želeli delovne zvezke kupiti v kakšni drugi trgovini ali založbi, ki ni oddala ponudbe, je to vaša pravica, vendar vas prosimo, da pazite na zahtevane EAN-kode, saj lahko pri kupovanju po naslovu pride do napake.

Za morebitne dodatne informacije lahko zmeraj kontaktirate šolskega knjižničarja.
janko.strahinic@osmetlika.si

POVEZAVA DO PONUDB ZALOŽB IN TRGOVIN