V petek, 20.1.2017, je potekal fit dan brez multimedije. Pri pouku nismo uporabljali računalnikov in projektorja, tudi suplence so bile samo v tiskani obliki. Tako za učence kot tudi za učitelje je to predstavljalo pravi izziv, ki pa smo ga dobro opravili. Učenci, ki obiskujejo računalništvo, ter učenci 7., 8. in 9. razreda smo izdelali stenčas. 7. razred je naredil anketo o uporabil multimedije, 8. razred si je zadal izziv (3 ure brez SMS-ov, brez uporabe socialnih omrežij in brez interneta) ter predstavil mnenja učencev po izzivu, devetošolci pa smo raziskovali zgodovino multimedije (prvi telefon, radio, televizija, internet). Nekaj o multimediji  na naši šoli pa so zapisali učenci računalništva.