Konec lanskega leta se je zaključil likovni natečaj Ljubljanskih mlekarn »Praznujemo z mlekom«, kjer so združili dve pomembni obletnici: lanskih 60 let podjetja in letošnjo 50. obletnico blagovne znamke Alpsko mleko. Na natečaju je sodeloval tudi učenec naše šole, petošolec Marcel Krajnc. Njegovo delo je bilo na šolski ravni izbrano za najboljše, komisija, ki pa je pregledala vsa na natečaj prispela dela, je uvrstila Marcelovo sliko med tri najboljše.

Njegovo delo je tudi razstavljeno v Mestnem muzeju v Ljubljani, kjer je potekala uradna podelitev prvih treh nagrajenih del v vsaki starostni skupini, program pa je popestril tudi Andrej Rozman – Roza. Nagrada za nagrajence so bile družinske vstopnice za razstavo Nova doba prihaja! in skiro. Marcelu iskreno čestitamo za lep uspeh.