4. marca 2017 smo v B in C starostni kategoriji dobili naj plesalko oz. naj plesni par šole.

Starostne kategorije so :

  •  A kategorija – 1. do 3. razred = plesalo 41 plesalcev.
  •  B kategorija – 4. do 6. razred = tekmovalo 24 plesalk  + 13 plesnih parov.
  •  C kategorija – 7. do 9. razred = tekmovalo 11 plesalk  + 1 plesni par.

V prvem delu tekmovanja so zaplesali plesni pari v B in C kategoriji. Pari so zaplesali 3 latinsko ameriške plese – cha cha cha, sambo in rock’n’roll, nato pa še tri standardne plese – angleški valček, tango in fokstrot.

V drugem delu tekmovanja  so zaplesale posameznice B in C kategorije v HH, POP in LAT kombinaciji.

Sodniki so bili David Žabčič, Maja Gradišar in Nastja Rajkovič.

 

Med tekmovanji se je predstavila tudi A kategorija s svojimi kombinacijami in plesi ter učenci IP Ples s Šolsko plesno produkcijo .

Na koncu je sledila svečana podelitev diplom vsem sodelujočim od 1. do 9. razreda, finalistom pa smo podelili še medalje in rožice.

B kategorija  (4.-6. razred) – POSAMEZNO

mesto ime in priimek razred
1. VITA Fir 6.a
2. EVA Nemanič 6.c
3. AJDA Vraničar 4.b
4. Eva Štravs 4.c
5. Lana Sodec 5.b
6. Žana Grabrijan 5.a

Prvih šest tekmovalk, ki se je uvrstilo  na področno tekmovanje.

 

B kategorija  (4.-6. razred) – standardni parni plesi

mesto ime in priimek (plesalec & plesalka) razred
1. Tija Malatestinič & Nina Malič 6.b, 6.c
2. Tija Stanišič & Pia Zjačić Veselič 6.b, 6.a
3. Bojan Muc & Ajda Vraničar 4.c, 4.b

Prvi trije plesni pari,ki so se uvrstili na področno tekmovanje.

 

B kategorija  (4.-6. razred) – latinskoameriški parni plesi

mesto ime in priimek (plesalec & plesalka) razred
1. Tija Malatestinič & Nina Malič 6.b, 6.c
2. Vita Fir & Eva Nemanič 6.a, 6.c
3. Bojan Muc & Ajda Vraničar 4.c, 4.b

 

C kategorija  (7.-9. razred) – POSAMEZNO

mesto ime in priimek razred
1. NANA Mihelčič 9.b
2. JULIA Kočevar 8.a
3. DAŠA Radoš 7.b
4. Ema Prevalšek 9.a
5. Hajdi Pahor Oberman 9.a
6. Gaja Ogulin 7.c

Prvih šest tekmovalk, ki se je uvrstilo  na področno tekmovanje.

 

C kategorija  (7.-9. razred) – PARNI PLESI

mesto ime in priimek (plesalec & plesalka) razred
1. Nana Mihelčič & Ema Prevalšek 9.b, 9.a

Brez konkurence sta se uvrstili na področno tekmovanje.

 

Mentorica : Mojca Vraničar