V torek, 5. 6. 2017, 2. šolsko uro, smo se vsi predstavniki oddelkov od 1. do 9. razreda, zbrali v učilnici Vojka Spudiča, kjer je potekal letošnji zadnji šolski parlament. Prisotni so bili tudi gospa ravnateljica Željka Janjac, mentorici šolske skupnosti Andreja Mušič in Jasmina Ćehajić. Parlament smo začeli tako, da sta najprej predstavnika vsakega oddelka povedala nekaj besed o letošnjem šolskem letu, domačih nalogah, ocenah, odnosih med seboj, zbiralnih akcijah, itd. Sledilo je poročilo o blagajni šolske skupnosti, katerega je blagajničarka Lea Žlogar izjemno predstavila. Nato smo deveti razredi na kratko opisali, kako poteka naša priprava na valeto. Tako smo tudi prišli do zaključnega govora gospe ravnateljice, ki je bil zelo navdihujoč in pomemben, za vse učence osnovne šole.

Zapisal: Miha Režek, tajnik šolske skupnosti