Regijsko srečanje Društev mladi gasilec osnovnih šol Bele krajine je bilo v petek, 26. maja 2017, ob 16.00 uri na OŠ Belokranjskega odreda Semič.

TEKMOVALNE KATEGORIJE (ekipo sestavljajo trije člani)

  • kategorija MLAJŠI (učenci, učenke ali mešano) – od 7 do 11 let;
  • kategorija STAREJŠI (učenci, učenke ali mešano) – od 12 do 14 let.

Tekmovanje je potekalo v organizaciji OŠ Belokranjskega odreda Semič., GZ Semič in Mladinske komisije pri RSBK. Sodelovalo je 21 ekip pri kategoriji mlajših in 7 ekip pri kategoriji starejših učencev.

 

Za OŠ Metliko je nastopalo 5 ekip, 4 ekipe v kategoriji mlajših in ena ekipa v kategoriji starejših.

Ekipe mlajših:

IME EKIPE: OSM 1
1. član ŽAN GAČNIK 13. 10. 2008
2. član OLIVER BUDAČKI 10. 9. 2008
3. član JAKOB PASIČ 14. 8. 2008
IME EKIPE: OSM 2
1. član KATJA KREMESEC 1. 8. 2007
2. član ULA BEZEK 8. 8. 2008
3. član ANA ŠTUBLJAR 13. 10. 2008
IME EKIPE: OSM 3
1. član BINE PLUT 8. 7. 2006
2. član ROK ŽABČIČ 19. 4. 2007
3. član URŠKA STOJNIČ 3. 3. 2006
IME EKIPE: OSM 4
1. član LAURA PLUT 12. 1. 2007
2. član ŽIVA PETRIC 1. 8. 2007
3. član KRISTJAN KOČEVAR 29. 7. 2008

 

Ekipa starejših:

IME EKIPE: OSM
1. član VID KREMESEC 1. 1. 2005
2. član MAJ OGULIN 10. 9. 2005
3. član KATJA PEZDIREC 25. 6. 2003

 

Rezultati mlajši:

1 OŠ Mirana Jarca Črnomelj BOR A.ŠVAJGER, HANA MUHIČ, TEJA DAJČMAN
2 OŠ Belokranjskega odreda Semič JAN OGULIN, NEJC NOVAK, TIN ČENGIJA
3 OŠ Belokranjskega odreda Semič NIKA MALNARIČ, IZA MAJCEN, ZOJA DŽEMIČ
4 OŠ Belokranjskega odreda Semič TIJA SEVER, TEJA KASTELIC, SIMONA KASTELEC
5 OŠ Metlika ŽAN GAČNIK, OLIVER BUDAČKI, JAKOB PAŠIČ
6 OŠ Belokranjskega odreda Semič LINA KONDA, NINA WEISS, NUŠA STARIHA
7 OŠ Metlika KATJA KREMESEC, ULA BEZEK, ANA ŠTUBLJAR
8 OŠ Metlika LAURA PLUT, ŽIVA PETRIC, KRISTJAN KOČEVAR
9 OŠ Belokranjskega odreda Semič MATIC VLAHOVIČ, LANA VLAHOVIČ, ANA ŽUGELJ
10 OŠ Belokranjskega odreda Semič NIKA CIMERMAN, KAJA VESELIČ, LEJA KAMBIČ
11 OŠ Belokranjskega odreda Semič MIHAEL KRŽAN, SIMON KOPAČ, ALJAŽ PLUT
12 OŠ Belokranjskega odreda Semič MATEJ MALNARIČ, LEON OGULIN, JAKOB MALNARIČ
13 OŠ Mirana Jarca Črnomelj JURE BOŠNJAK, ALJAŽ SIMČIČ, ANEJ VRBANIČ
14 OŠ Belokranjskega odreda Semič NASTJA VLAHOVIČ, TIAN ADEMOVIČ, ŽAN BRULC
15 OŠ Metlika BINE PLUT, ROK ŽABČIČ, URŠKA STOJNIČ
16 OŠ Belokranjskega odreda Semič MARTIN DAJČMAN, ŽAN PAŠIČ, KRISTJAN GRUBIČ
17 OŠ Mirana Jarca Črnomelj VID KULAKOVIČ, EMRAH SUBAŠIČ, VITO FRANKOVIČ
18 OŠ Belokranjskega odreda Semič ERAZEM ROGELJ, KRISTIAN TURK, TJAŠA PLUT
19 OŠ Mirana Jarca Črnomelj DOMEN MALEŠIČ, MAJ KRALJ, ŽAN SIMONIČ
20 OŠ Mirana Jarca Črnomelj MAJ BUTALA, MARCEL PEZDIRC, ALJAŽ ŠTRBENC
21 OŠ Mirana Jarca Črnomelj KAJA KOLBEZEN, ANELA SELIMOVIĆ

 

Rezultati starejši:

1 OŠ Belokranjskega odreda Semič ANA SEVER, VESNA MALNARIČ, MANCA BREMEC
2 OŠ Belokranjskega odreda Semič NINA NOVAK, GRACIELA ŽUGELJ, LARA BEZLAJ
3 OŠ Belokranjskega odreda Semič ANJA PAPIČ JAKŠA, TJAŠA PLUT, ŽIGA BREMEC
4 OŠ Belokranjskega odreda Semič KATARINA PLUT, MATEJ VLAHOVIČ, ALJAŽ ŠKOF
5 OŠ Metlika VID KREMESEC, MAJ OGULIN, KATJA PEZDIREC
6 OŠ Belokranjskega odreda Semič ANIKA FILAK, EVA TURK, SARA LUŽAR
7 OŠ Mirana Jarca Črnomelj PATRICIJA VRBANIČ, LUKA MUHIČ, ANA LADIKA

 

OBRAČUN REGIJSKI DMG 2017

Tomaž Žugelj,
mentor krožka DMG na OŠ Metlika