V soboto, 16. 12. 2017, se je pred Mladinskim centrom Metlika odvijal praznični sejem. Organizator dogodka je KUD Plac, TD Vigred Metlika in OŠ Metlika. Praznične lučke, prijetno vzdušje in stojnice različnih ponudnikov ter pridelovalcev so privabile tako domačine kot tudi tuje obiskovalce. Na sejmu je sodelovala tudi naša šola. Na treh stojnicah so naše učenke skupaj z učiteljicami predstavile in ponudile različne zanimive in uporabne izdelke, ki jo jih izdelali učenci. Svečniki iz gline, kopalna sol, dišeča mila, voščilnice, darilne vrečke, okraski iz slanega testa so samo nekateri od številčnih izdelkov, ki so bili na naših stojnicah,  primerni tudi za praznična obdarovanja. Obiskovalci so za izbrane izdelke dali svoj prostovoljni prispevek. Zelo veseli smo bili, da se je za šolsko skupnost zbralo 423,55 evrov. Zbrana sredstva bomo porabili za plačilo stroškov različnih šolskih dejavnosti.

Dostopnost