30. marca 2019 smo v B in C starostni kategoriji dobili naj plesalko oz. naj plesni par šole.

Starostne kategorije so :
A kategorija – 1. do 3. razred = plesalo 88 plesalcev.
B kategorija – 4. do 6. razred = tekmovalo 23 plesalk  + 7 plesnih parov.
C kategorija – 7. do 9. razred = tekmovalo 11 plesalk  + 6 plesnih parov.

V prvem delu tekmovanja so zaplesali plesni pari v B in C kategoriji. Pari so zaplesali 3 latinsko ameriške plese – cha cha cha, sambo in rock’n’roll. Predstavile so se tudi učenke IP Ples s svojo plesno produkcijo.
V drugem delu tekmovanja  so zaplesale posameznice B in C kategorije v HH, POP in LAT kombinaciji.

Sodniki so bili Robi Grmek, Nastja Rajković in Klara Jordan.

Med tekmovanji se je predstavila tudi A kategorija s svojimi kombinacijami in plesi.
Na koncu je sledila svečana podelitev diplom vsem sodelujočim od 1. do 9. razreda, finalistom pa smo podelili še medalje in rožice.

B kategorija  (4.-6. razred) – POSAMEZNO

mesto ime in priimek razred
1. AJDA Vraničar 6.b
2. EVA Štravs 6.c
3. MANCA Mihelčič 6.c
4. Tina Škof 4.b
5. Tinkara Mihelčič 4.a
6. Hana Rus 5.c

Prvih šest tekmovalk, ki se je uvrstilo  na področno tekmovanje.

B kategorija  (4.-6. razred) – latinskoameriški parni plesi

mesto ime in priimek (plesalec & plesalka) razred
1. Manca Mihelčič & Eva Štravs 6.c
2. Tina Škof & Žana Tinkara Mihelčič 4.b, 4.a
3. Bojan Muc & Ajda Vraničar 6.a, 6.b

Prvi trije plesni pari so se uvrstili na področno tekmovanje.

C kategorija  (7.-9. razred) – POSAMEZNO

mesto ime in priimek razred
1. LANA Sodec 7.b
2. ANJA Bajuk 7.a
3. DAŠA Radoš 9.b
4. Eva Nemanič 8.c
5. Zala Nemanič 7.a
6. Žana Grabrijan 7.a

Prvih šest tekmovalk, ki se je uvrstilo  na področno tekmovanje.

C kategorija  (7.-9. razred) – latinskoameriški parni plesi

mesto ime in priimek (plesalec & plesalka) razred
1. Nana Kambič & Lana Sodec 7.b
2. Ana Vraničar & Eva Lapanja 7.a, 7.c
3. Vita Fir & Eva Nemanič 8.c, 8.a

Prvi trije plesni pari so se uvrstili na področno tekmovanje.

Mentorica : Mojca Vraničar