V sredo, 10. 2. 2016, je na naši šoli potekalo četrtfinale državnega tekmovanja v odbojki za starejše deklice. Na odbojkarskem igrišču so se pomerile tri ekipe, in sicer dekleta OŠ Domžale, OŠ Škofje Loke – Mesto in OŠ Metlike.  Našo šolo so pod mentorstvom Alide Malešič Orlič zastopale naslednje igralke: Glenda Žagar Štubljar, Neja Mežnaršič, Maja Malič, Nina Težak, Vita Vinski, Aleksandra Šoronda, Jana Govednik, Nives Kremesec Mrkalj, Ana Kremesec Mrkalj, Trina Radkovič, Lea Žlogar in Kaja Rušnov.

Odbojkarice so prikazale dobro igro in se borile po svojih najboljših močeh. Igralke Škofje Loke so prikazale najboljšo igro in zasluženo zasedle prvo mesto ter se uvrstile v polfinale državnega tekmovanja. Drugo mesto so zasedle odbojkarice OŠ Domžale, metliške odbojkarice pa so pristale na tretjem mestu. Najboljša igralka  je bila Tinkara Kavčič iz Škofje Loke.

Čestitamo vsem ekipam!

Nina Težak, 9. b

Dostopnost