Nacionalni natečaj Evropa v šoli se je zaključil 13. maja 2016 s svečanostjo v Festivalni dvorani Pionirskega doma v Ljubljani. Letošnje leto smo ustvarjali na temo »Ustvarimo še boljši jutri«. Na literarnem, likovnem in fotografskem natečaju so sodelovali tudi učenci naše šole. Na državni nivo literarnega natečaja so se uvrstili Nina Šuklje in Ines Jerman iz 3. razreda (mentorica Maja Kočevar), Metka Nemanič iz 6. Razreda (mentorica Helena Kostelec), na likovnem natečaju Tina Škof iz 1. razreda (mentorici Mirjana Bahorič in Vlatka Maček), Lucija Kostelec iz 3. razreda (mentorica Maja Kočevar), Anja Željko in Maj Ogulin iz 5.c, Lana Rajaković iz 6.c, Sabina Šavorn in Ana Pečarič iz 8.a, na fotografskem Natečaju pa Nana Mihelčič iz 8.b in Glenda Žagar Štubljar iz 9. (mentorica vsem likovnikom in fotografom je bila Duška Vlašič).

Na zaključni prireditvi so v zanimivem in zabavnem programu, v katerem je sodeloval tudi raper Zlatko, podelili nagrade najboljšim. Med njimi sta bili tudi naši učenki:

Lana Rajaković je dobila 3. nagrado za svoje likovno delo Objela bi vse drugačne
in Nana Mihelčič 1. nagrado za fotografijo Bolečina osame.     

Čestitamo za ta lep dosežek!

Dostopnost