V oktobrskem Cicibanu si lahko med drugim ogledate umetnijo meseca, ki poteka po izboru strokovne sodelavke Silve Karim. Tokrat je izbrala je Tino Škof, učenko naše šole, ki obiskuje 3. b-razred.

Pod umetnijo meseca je še zapisano:
Narava so drevesa in ptice. Tudi ljudje smo del narave, čeprav do narave včasih nismo ravno prijazni. Tako nam sedemletna Tina s svojo sliko pripoveduje o naravi. Njena slika je prav posebna: ni nastala s čopičem, pač pa jo je Tina odtisnila. Takšnim slikam pravimo grafike. Najprej je odtisnila rdečo in zeleno barvno ploskev v podlagi. Ti dve barvi sta med seboj zelo različni, zato Tinina grafika deluje živahno in igrivo. Čestitamo Tini Škof, ki obiskuje OŠ Metlika, za njeno imenitno grafiko.

V cici nabiralniku se je znašla še ena grafika naše učenke, in sicer Tinkare Mihelčič. Za mentorsko prizadevanje čestitamo tudi njuni učiteljici Jasmini Nedanovski. Iskrene čestitke.

Dostopnost