Danes smo po zajtrku delali herbarij primorskih rastlin. Naredili smo ga zelo hitro. Potem smo se šli vozit s skiroji. Na morju pa smo našli kar nekaj školjk. Po okusnem kosilu pa smo šli gledat zelo zanimiv akvarij. Videli smo celo malega morskega psa. In sledilo je kopanje, zadnje kopanje v šoli v naravi. Potem smo imeli prosti čas, ki je bil namenjen pripravam na pokaži kaj znaš in za tekmovanje v flag footbalu. Vsi smo dobro tekmovali in se borili za žogo. Pokaži kaj znaš pa je bil poln talentov in zanimivih predstav. Ko bi vsaj še trajalo pol ure.

AJDA VRANIČAR, 5. B

Zjutraj smo se zbudili, oprali zobe ter se preoblekli. Potem smo šli na zajtrk. Po zajtrku nam je učiteljica Nives razložila, kaj je Flag football. Nato smo šli na plažo. Ko smo prišli iz plaže, je bilo kosilo. Po kosilu smo šli spet na plažo. Potem smo imeli tekmovanje v flag footbalu. Bilo je zelo tekmovalno. Zvečer smo imeli predstavitev talentov in ples.

LUCIJA KOSTELEC, MANCA MIHELČIČ, 5. A