Naša šola se je pridružila Prazničnemu sejmu, ki je v soboto, 15. 12. 2018, v Metliki pričaral praznično vzdušje. Sejem so pripravili KUD Plac, TIC Metlika, Zavod za turizem, kulturo, šport in mladino Metlika in Društvo vinogradnikov Metlika. Na dveh stojnicah smo ponudili izdelke, ki so ročno delo naših učencev in učiteljev. Na stojnicah so v spremstvu učiteljic pomagale naslednje učenke: Barbara Gusič, Lara Filak, Eva Jerele, Lara Goričanac, Neža Dokl, Kaja Polak, Gala Ogulin, Tia Malešič Metež, Vita Fir in Manca Težak. Prostovoljnih prispevkov se je nabralo za 268,35 evrov. Porabili jih bomo za potrebe šolske skupnosti. Zahvaljujemo se za prispevke in vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri Prazničnemu sejmu.