V torek, 8. 1., in v četrtek, 10. 1., smo k uri domovinske in državljanske kulture in etike (DKE) in h karierni orientaciji povabili srednješolca Damjana Radoša. Nekdaj naš učenec, zdaj dijak Srednje elektro šole in tehniške gimnazije Novo mesto, program tehnik računalništva. Namen obiska je bila predstavitev dela v srednji šoli, kombinacija prostočasnih aktivnosti in učenja ter predstavitev ideje SMARTGlass.

Damjan je dobro združil učenje, šport in inovativnost. Je odličen dijak, tekač in rokometaš. Aktiven je v Scidromu, kjer se je tudi razvila ideja SMARTGlassa. Osmošolcem in devetošolcem je predstavil elektronsko podlago za kozarec in načrte, kako idejo realizirati. V Damjanovi družbi smo se veliko naučili in dobro počutili!