V torek, 7. maja 2019, smo se udeležili področnega plesnega tekmovanja -Šolskega Plesnega Festivala v  Krškem.

 

Posamezno od 4. – 6. razreda (hip hop, pop, latino)

se je na področno tekmovanje uvrstilo  68 tekmovalk/cev iz  12 OŠ, od tega tudi 6 tekmovalk iz naše šole.

Ekipno zasedle 1. mesto = PODROČNE PRVAKINJE.

Tekmovalke v ekipi  : Ajda Vraničar, Manca in Tinkara Mihelčič, Tina Škof, Hana Rus in Eva Štravs.

Posamično v finalu :  Ajda Vraničar  1. mesto  = PODROČNA PRVAKINJA (prvih 5)          Eva Štravs        2. mesto

 V kategoriji standardni plesiPLESNI PARI (4. – 6. razred)
(angleški valček, tango in foxtrot)

Sta se področnega tekmovanja udeležila le naša dva plesna para.

Bojan Muc in Ajda Vraničar          1. mesto = PODROČNA PRVAKA
Eva Štravs in Manca Mihelčič           2. mesto

V kategoriji latinskoameriški plesiPLESNI PARI (4. – 6. razred)
(cha-cha-cha, samba in Rock’n’roll)

se je področnega tekmovanja udeležilo  11  plesnih parov.

Uvrstitve naših plesnih parov (7):

Eva Štravs in Manca Mihelčič       1. mesto = PODROČNE PRVAKINJE
Bojan Muc in Ajda Vraničar            2. mesto
Tina Škof in Tinkara Mihelčič         3. mesto
Jana Molek in Nika Vraničar           4. mesto
Hana Rus in Nina Kavčič                 5. mesto
Lea Gašperič in Lea Zorec               6. mesto

V  kategoriji ŠOLSKA PLESNA PRODUKCIJA

Je sodelovalo 5 plesnih skupin.

Naša skupina je prejela srebrno priznanje za 2. mesto in pokal. Uvrstila se je na državno tekmovanje.

Plesno skupino sestavljalo : Daša Radoš, Anja Bajuk, Olivera Drakulić, Vita Fir, Žana Grabrijan, Nemanič Eva, Nemanič Zala, Sodec Lana, Ana Vraničar in Ana Škof.
Posamezno od 7. – 9. razreda (hip hop, pop, latino)

se je na področno tekmovanje uvrstilo    51 tekmovalk/cev iz  10 OŠ, od tega tudi 6 tekmovalk iz naše šole.

Ekipno zasedle 2. mesto.

Tekmovalke v ekipi : Lana Sodec, Eva Nemanič, Anja Bajuk, Žana Grabrijan Zala Nemanič in Daša Radoš.

Posamično v finalu :   Lana Sodec      4. mesto
(prvih 6)  Zala Nemanič   6. mesto

Kot ekipa so se uvrstile na DRŽAVNO tekmovanje, ki bo 3.junija 2019 v Polhovem Gradcu.

V  kategoriji standardni plesi – PLESNI PARI (7. – 9. razred)
(angleški valček, tango in foxtrot)

se je področnega tekmovanja udeležilo  5 plesnih parov.

Uvrstitve naših plesnih parov (4):

Zala Nemanič in Žana Grabrijan  1. mesto = PODROČNE PRVAKINJE
Ana Vraničar in Eva Lapanja       2. mesto
Nana Kambič in Lana Sodec        3. mesto
Tija Stanišič in Pia Zjačič Veselič       4. mesto
Uvrstili so se na DRŽAVNO tekmovanje.

kategoriji latinskoameriški plesi – PLESNI PARI  (7. – 9. razred)
(cha-cha-cha, samba in Rock’n’roll)

se je področnega tekmovanja udeležilo  20  plesnih parov.

Uvrstitve naših plesnih parov (6):

Eva Nemanič in Vita Fir                  1. mesto = PODROČNE PRVAKINJE
Ana Vraničar in Eva Lapanja       2. mesto
Zala Nemanič in Žana Grabrijan  3. mesto
Nana Kambič in Lana Sodec        4. mesto

Uvrstili so se na DRŽAVNO tekmovanje.

Vsem tekmovalcem ČESTITAMO za ODLIČNE uvrstitve na področnem tekmovanju.

Mentorica krožka :Mojca Vraničar